KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12409448
nr 1240 9448
Oidentifierad konstnär. Signerad, Kasten -66, Komposition. Olja på pannå, 46x54
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 mars 2019
kl 18:50:33
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)